Kullanıcı Adınızı Giriniz

Şifrenizi Giriniz

Toplam Kalite Yönetimi

KALİTE KONTROL SİSTEMİ:
Sektörün gelişimini desteklemeyi ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi karşılayan servisleri üretmeyi temel ilke olarak belirleyen MTM, tüm kalite kontrol sistemlerini ve AR-GE çalışmalarını da bu prensip üzerinden kurguladı.

Geliştirdiği özel yazılımlar yoluyla sağladığı kalite kontrolü ile MTM, her bölümün kendi içinde oluşturduğu kontrol birimlerinden de yararlanarak, minimum hata ile iş üretimi gerçekleştirir.

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME:
Sektöre katkıda sağlamak, müşteri ihtiyaçlarını öngörmek, her zaman çağın ilerisinde bulunmak ve sektörün inovasyon ihtiyacına cevap vermek üzere yapılanan MTM, kurum bünyesinde oluşturduğu AR-GE Departmanı ile iletişim sektörü için katma değer yaratan ürün ve hizmetler geliştirir.

Türkiye ve yurt dışındaki yenilikleri takip eden, müşteri taleplerini dinleyen, sektörel öncülerle periyodik görüşmeler yapan AR-GE Departmanı, bu görüşmeler sonrasında ortaya koyduğu müşteri ihtiyaçlarını hizmet ve servislere dönüştürerek, hayata geçirir.

MTM, yeni ürünler yaratmak ve global rekabette bir adım öne çıkmak için her yıl çeşitli projelere imza atıyor.
Yeterince iyi bir dinleyiciyseniz, müşteriniz, AR-GE Departmanınızın en parlak fikirli elemanıdır.FEDERATION INTERNATIONALE DES BUREAUX D'EXTRAITS DE PRESSE