Kullanıcı Adınızı Giriniz

Şifrenizi Giriniz

TV Takibi

Markaların televizyon mecrası üzerinden, imaj, konumlandırma ve kendini ifade etme yönündeki çalışmalarının yansımalarını ölçmek ve belirlenen stratejiye uygun yol alınıp alınmadığını tespit etmek için MTM’nin profesyonel TV Editörleri, tüm kanalları 7 gün 24 saat kare kare izleyerek raporlar.

       Eş zamanlı mail gönderim imkânıyla haberlere anında erişim.

       Nitelikli ve kaliteli içeriği ile zaman kazandıran Günlük Haber Özetleri Servisi.

       Kriz zamanlarında, müşteriyi hissederek, yansımalarından hızlı haberdar etme

       Kurumlara özel sunum alternatifleri.

       Kurumsal Arşiv hizmeti.

       Online analiz imkanı.

TV kanallarında hakkınızda yayınlanan her türlü haber ve yorumlardan, anında haberdar olun…

MTM, tüm ulusal kanalları ve bölgelerinde en çok izlenen yerel/bölgesel TV kanallarını kaydeder. Bu kanallarda yayınlanan her haber/yorum, raporlanarak sınıflandırılır. Raporlanan haberler/yorumlar, yayın bilgileri ve görüntüleri ile birlikte sisteme aktarılarak müşterinin bilgisine sunulur.

       TV mecrasının hızına uygun olarak yapılanan kurum, kanallarda yayınlanan haberleri, ortalama 2 saat geriden raporlayarak, müşterilerini gelişmelerden hızlıca haberdar eder.

       Sistemde yayın bilgileri ile birlikte, haberin videosu da sunulur.

       Sisteme aktarılan haberler, müşteri ihtiyacına göre belirlenen periyotlarda mail olarak da gönderilir. (anında mail gönderimi, günlük mail gönderimi v.s)

Dünyanın neresinde olursanız olun, gelişmelerden haberdar olun!

        MTM’nin özel medya takip otomasyonunun sunduğu temel avantajlardan biri de, aktarılan her haberin sistemde eş zamanlı gösterilebilmesi ve izlenebilmesidir. Bu durum, sistemi daima güncel tutmakta ve müşteri günün hangi saatinde isterse, sisteme aktarılmış yeni haberlerine ulaşabilmektedir.

       MTM’nin medya takip servislerine, zamandan ve mekandan bağımsız olarak, dünyanın neresinde olursanız olsun, günün 24 saati özgürce ulaşabilirsiniz.

Sunum alternatifleri:

MTM, TV Takip servisini çeşitli alternatiflerle sunar. Bu servislerden başlıcaları;

Online Sunum: Dünyanın neresinde ve hangi saatinde olursa olsun, tüm yansımalara hızlı ve kolayca erişim imkanı.


Günlük Haber Özeti Bülteni: TV kanallarında marka ve rakiplerle ilgili haber ve yorumlar, konularına göre gruplandırılarak özetlenir ve kısa bir rapora dönüştürülür. Rapor her sabah 08:00 itibariyle müşterilere servis edilir. Böylece müşteri, birbirinin aynısı olan haberleri tek tek izlemek ile zaman kaybetmez ve tüm yansımaları çok daha hızlı kontrol etme fırsatı yakalar.


Anlık Haber Servisi (Mailing): Marka ve rakipleri ile ilgili TV’de yayınlanan tüm haber ve yazılar, marka ayrımına göre listelenerek, istenilen periyotta e-mail olarak müşteriye ulaştırılır.  


İntranet: Hizmet aldığı konuyla ilgili tüm yansımalar, her sabah kurumun intranetine yüklenir. Kurum, intranetinde bu haberleri istediği gibi düzenleyerek, kullanıma sunabilir.

 
SMS: Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, önemli haberler, belirlenen cep telefonlarına, SMS olarak gönderilir.


Arşiv CD’si: TV yansımaları, MTM’nin özel yazılımı ile CD veya DVD olarak müşterinin adresine teslim edilir.FEDERATION INTERNATIONALE DES BUREAUX D'EXTRAITS DE PRESSE