Kullanıcı Adınızı Giriniz

Şifrenizi Giriniz

İnternet Medyası Takibi

Etki gücü yüksek mecralardan biri olan ve geleneksel medyanın tahtına yönelen internet medyası, kuşkusuz markalar için denetlenmesi güç iletişim alanlarından biri.

Takip edilip yönetilmediğinde, önemli bir tehdit unsuru olan internet medyası, MTM’nin profesyonel yazılımı ve takip sistemiyle kontrol altına alınıyor.

Haber sitelerinde yayınlanan haberlerinizden hemen haberdar olun!

İnternet medyasını ölçümleme kapsamına alan ilk medya takip şirketi olan MTM, uzman kadrosu ve özel yazılımı ile dijital medya takibine yeni bir soluk getiriyor. Her geçen gün artan yayın sayısı ve tüketiciye ulaşan milyonlarca mesaj arasından, kurumlara özel nitelikli bilgileri süzerek kullanıcılarının elinin altına taşıyan MTM, internet medyasının takibinde geliştirdiği yeni çözümleri ile farkını koruyor.

       Eşzamanlı e-mail gönderim servisiyle, son dakika gelişmelerine hızlı erişim,

       Nitelikli ve kaliteli içeriği ile zaman kazandıran Günlük Haber Özetleri Servisi,

       Optik tarama, editör desteği ve kalite kontrol birimi ile sağlanan takip sistemi sayesinde ayrıştırılmış nitelikli bilgiye en kısa zamanda erişim imkanı,

       Kriz olasılığı taşıyan haberler için erken uyarı sistemini devreye sokarak, kurumların tehditleri daha kolay yönetmesine yardımcı olma,

       Kurumlara özel sunum alternatifleri,

       Kurumsal Arşiv hizmeti,

       Online analiz imkanı.

Ayrıştırılmış, nitelikli bilgi ile zaman kazandıran çözümler…
MTM’nin takip listesinde yer alan haber siteleri öncelikle optik taramadan geçirilerek, sisteme aktarılır. Sisteme aktarılan haberler, editör kontrollerinden de geçerek sınıflandırılır ve müşterinin kullanımına sunulur.

       Editörler ve kalite kontrol birimi, haberleri kontrol ederek, marka ile ilgisi olmayan haberleri eler. Böylece müşteri sistemde sadece kendisini ilgilendiren haberleri görür.

       Sisteme aktarılan haberler, kullanıcının ihtiyacına göre belirlenen periyotlarda, e-mail olarak da gönderilir.

       Sürekli güncellenen servis sunumu nedeniyle abone, kayıt altına alınan her haber/yazıya, anında ve online olarak ulaşır.

       Müşteri, MTM’nin medya takip hizmetine, zamandan ve mekandan bağımsız olarak, dünyanın neresinde olursa olsun, günün 24 saati kolayca erişir.

Müşterinin ihtiyacına uygun özel sunum alternatifleri…
Kullanıcı dostu servisler üretmeyi temel prensiplerinden biri olarak belirleyen MTM, İnternet Medyası Takibi’nin sunumunda da çeşitli sunum alternatifleri önerir. Bu servislerden başlıcaları;

Online Sunum
Dünyanın neresinde ve hangi saatinde olursa olsun, tüm yansımalara hızlı ve kolayca erişim imkanı.


Günlük Haber Özeti Bülteni
Marka ve rakipleri ile ilgili e-basında yer bulan haber, yazı ve yorumlar, konularına göre gruplandırılarak, özetlenir ve kısa bir rapora dönüştürülür. Rapor her sabah 08:00 itibariyle müşterilere servis edilir. Böylece müşteri, birbirinin aynısı olan haberleri tek tek okumak ile zaman kaybetmez ve tüm yansımaları çok daha hızlı kontrol etme fırsatı yakalar.


Günlük Haber Servisi (Mailing)
Marka ve rakipleri ile ilgili internet medyasında yayınlanan tüm haber ve yazılar, marka ayrımına göre listelenerek, istenilen periyotta e-mail olarak müşteriye ulaştırılır.  


İntranet
Müşterinin hizmet aldığı konuyla ilgili tüm yansımaları, her sabah kurumun intranetine yüklenir. Kurum, intranetinde bu haberleri istediği gibi düzenleyerek, kullanıma sunabilir.


SMS
Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, önemli haberlerin SMS olarak gönderildiği servis biçimidir.


Arşiv CD’si
Basın yansımaları, MTM’nin özel yazılımı ile CD olarak müşterinin adresine teslim edilir.FEDERATION INTERNATIONALE DES BUREAUX D'EXTRAITS DE PRESSE