Kullanıcı Adınızı Giriniz

Şifrenizi Giriniz

Haber Ajansları Takibi

Haber ajansları günde ortalama 4.800 haber servis ediyor. Bu haberler, binlerce haber sitesi, gazete, TV ve radyo kanalında yayına giriyor. Geleneksel medyada yayınlanan bu haberler, kısa sürede pek çok sosyal paylaşım ağına yayılıyor, yorumlanıyor.

Tehditten fırsat yaratmanın yolu bilgiden geçer…
Peki, bu haberlerde markanızdan veya rakiplerinizden bahsediliyor mu? Dağıtımı yapılan haberde, markanız ile ilgili yazılan bilgiler doğru mu? Yoksa, haber daha dağılmadan, düzeltme mi gerektiriyor? Haber ajanslarında yayınlanan ve sizi ilgilendiren bu haberlerden ne kadar sürede haberdar olabiliyorsunuz?

Hakkınızda yayınlanacak haberleri, daha yayınlanmadan öğrenin! Önlemlerinizi alın…
MTM, haber ajanslarında yayınlanan tüm haberleri, dağıtıma çıktığı anda otomatik olarak tarar ve markanız veya rakipleriniz ile ilgili haberleri tespit ederek, bu haberler daha medyada yayınlanmadan önce sizi mail ve SMS yoluyla hızlıca haberdar eder.

Müşteriyi hisseden, tehlikeyi öngören takip uzmanları…
MTM, haber ajansları takip sonuçlarını müşterilerine servis ederken, her biri için en iyi alternatifi önerir. Bu servislerden başlıcaları;

E-Mail: Marka ve rakipleri ile ilgili haber ajanslarında yayınlanan tüm haberler, dağıtıldığı an itibariyle, aboneye e-mail olarak ulaştırılır.  


SMS: MTM’nin uzman editörlerinin kontrolünden geçen haberler, önem derecesine göre, müşterinin talep ettiği cep telefonlarına SMS olarak gönderilir.


Online Sunum: Dünyanın neresinde ve hangi saatinde olursa olsun, tüm haberlere hızlı ve kolayca erişim imkanı.FEDERATION INTERNATIONALE DES BUREAUX D'EXTRAITS DE PRESSE